Aicinām dalībai vebinārā, ko organizē Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija (LVPA) sadarbībā ar Latvijas Psihologu biedrības (LPB) Profesionālās kompetences centru

Datums: 7.03.2024.
Laiks: 18:00-19:30

Norise: Tiešsaistē, platformas ZOOM formātā

Mērķa auditorija: Vebinārā aicināti piedalīties palīdzošo un izglītojošo jomu pārstāvji (psihologi, ārstniecības personas, konsultanti, sociālās darba jomas speciālisti u.c.), kuri plāno vai īsteno savu profesionālo darbību privātpraksē, kā arī studējošie un citi interesenti.

Vebināra vadītājs:

Mg. psych. Daiga Katrīna Bitēna, RSU doktorante

Vebināra ietvarā:

- Atšķirības komunikācijas stratēģijā, par mērķi uzstādot atpazīstamību vai klientu plūsumu
- Būtiskākā komunikācijas stratēģijas atslēga - savas nišas definēšana
- Produktu izstrāde un stratēģiska to komunicēšana mērķauditorijai
- Atbildīga un ētiska komunikācijas stratēģija, darbojoties konsultējošā profesijā

LVPA sadarbības partneris ir LBP Profesionālās kompetences centrs, kas ir LR Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības iestāžu reģistrā reģistrēta profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde.

LPB Profesionālās kompetences centra izdotā apliecība ir derīgs tālākizglītības dokuments.


Latvijas Veselības psiholoģijas asociācijas biedru kopsapulcē aktualizēta LVPA biedra anketa

Lai veiksmīgāk plānotu LVPA darbības organizāciju, aicinām aizpildīt biedra anketu

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācijas valde no sirds vēl -

lai gaišs, skaists un brīnišķīgs svētku laiks!

Lai izdodas rast laiku resursu atjaunošanai, būšanai kopā ar tuvajiem, mīļajiem, lai laiks baudīt svētkus tā, kā sirds un prāts vēlas - lai ar atjaunotiem resursiem būtu iedvesma, spēks un jauda darbiem, panākumiem un sasniegumiem jaunajā - 2024. gadā!

Psiholoģijas dienas 2023LVPA 10 gadu jubileja


2022. gada 15. decembrī notika veselības psihologu profesionālās organizācijas – LVPA pirmajai desmitgadei veltīts pasākums, lai, tiekoties ar Goda biedriem, LVPA dibinātājiem un profesionālo pienesumu sniegušajiem kolēģiem, atskatītos uz paveikto, vienojoties sarunās un kopā būšanas priekā. Pasākumu tiešsaistē bagātināja Eiropas Veselības psiholoģijas savienības (EHPS) prezidentes prof. Vendijas Hārdimenas (Wendy Hardeman) un bijušā prezidenta Evangelosa Karademasa (Evangelos Karademas) apsveikums, kā arī prof. Efratas Neteres, kura aktīvi darbojas EHPS un sniegusi nozīmīgu ieguldījumu veselības psiholoģijas attīstība Latvijā, uzruna.

Tulkojums:

Dārgie kolēģi - Daudz sveicienu Latvijas Veselības psiholoģijas asociācijai 10 gadu jubilejā! Man ir patiess prieks, ka jūs atzīmējat šo nozīmīgo notikumu ar pasākumu. Liels paldies par jūsu laipno uzaicinājumu apmeklēt pasākumu tiešsaistē. Esmu pārliecināta, ka jūsu svinīgais pasākums būs lieliski izdevies, un novēlu jums visu to labāko turpmākajos desmit gados!

Tulkojums:

Dārgie kolēģi - Es vēlos jūs apsveikt šajā lieliskajā notikumā. Daudz laimes, Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija! Mēs, Eiropas Veselības psiholoģijas savienība, esam priecīgi redzēt vietējo veselības psiholoģijas organizāciju attīstību un sasniegums. Mēs ļoti novērtējam jūsu kolektīvos, kā arī personīgos centienus veicināt veselības psiholoģijas attīstību jūsu valstī. Tas nav viegls uzdevums, es apzinos lielo palīdzību, ko jums ir piedāvājusi izcilā EHPS locekle prof. Neters, un es arī vēlos jūs iedrošināt, ka Eiropas Veselības psiholoģijas savienība ir gatava palīdzēt jums jebkurā iespējamā veidā. Tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums un lūdziet mūsu palīdzību. Eiropas Veselības psiholoģijas savienības vārdā no sirds sveicu un novēlu daudz laimes jubilejā!